Menu

Apsilankę parke moksleiviai
galės išgirsti pamokėlę:

Jūrų paslaptys.

Pristatome Jums atnaujintą, aktyvią edukacinę pamokėlę – Jūrų paslaptys. Jūra tikrai slepia begalę mitų ir nepaaiškinamų paslapčių, kurių nepajėgia atskleisti net pažangiausios šiuolaikinės technologijos.  Tad kviečiame pasinerti ir Jus į šių stebuklų pasaulį ir susipažinti su jau legendomis apipintais mitais. Tai padaryti  bus dar smagiau, nes programos metu turėsite surasti tam tikras Jums paslėptas užuominas, kurios ir supažindins Jus su jau šimtmečius nepaaiškinamais mitais.

Septyni pasaulio stebuklai.

Stebuklas yra fenomenas, kuris netikėtai sulaužo gyvenimo monotoniją ir sukelia nuostabą. Stebuklai vyksta kasdien, bet ne visus juos pastebime. Tačiau yra stebuklų, kurių nepastebėti neįmanoma: jie atima amą, sukausto žvilgsnį ir palieka neišdildomą įspūdį visam gyvenimui. Jie savo didingumu pritraukia milijonus lankytojų kasmet. Tad keliaukime ir mes, bent akies krašteliu pažvelkime į didingiausius pasaulio stebuklus!

Kelionė į Polineziją.

Ar norėtumėt aplankyti šalį, kur visada šilta ir šviečia saulė? O gal norėtumėt susipažinti su jos egzotiška gamta, vietine kultūra bei papročiais? Išmokti įspūdingo, agresyvaus ištatuiruotų maorių karo šokio „Haka“, nuo kurio tavo priešininkams virpėtų blauzdos?

Šaunieji gelbėtojai

Jeigu nežinote, kaip reikia saugiai elgtis vandenyje, „Vichy“ vandens parke dirbantys sertifikuoti gelbėtojai ateis Jums į pagalbą.

Išsamesnė informacija (PDF)