Menu

Moksleivi – ar jau esi nučiuožęs?! Griebk savo klasės draugus ir pasinerk į tikrą nuotykių kelionę „Vichy” vandens parke!

Tavęs laukia net 9 unikalūs vandens atrakcionai: didžiulis greitis, įspūdingi posūkiai ir net 946,6 metrai čiuožimo valtele! Adrenaliną semsi pilnomis saujomis!

Ar norėtum bėgti vandens paviršiumi? Manai, tai nerealu? Klysti! Šok į vandens burbulą  ir vartykis, bėgiok, vaikščiok vandens paviršiumi visiškai nesušlampant.

Nori daugiau? Šokinėk ant įspūdingo dydžio batuto ir parodyk savo šuolių triukus klasės draugams,  leiskis pasroviui 137 metrų ilgio „Kanojų upe“, nedvejodamas nerk į bangas „Delfinų jūroje”, burbuliuok 2 sukūrinėse voniose arba gaudyk garą 2 pirtyse!

Leiskis į nepakartojamą pramogų kelionę kartu su klasės draugais!

Ekskursija moksleiviams
Pramogas galima suderinti su žiniomis! Iš kur tai žinome? Nes esame paruošę ne vieną edukacinę programą moksleiviams, kurių metu jų laukia pažintis su geografija, istorija, sportu ir mistišku vandens mokslu.
Mūsų edukacinės pamokėlės aktyvios ir įtraukiančios, o rinktis galėsite net iš 4 skirtingų temų. Tai „Jūrų mitologija“ su intriguojančiomis ir iki šių dienų neištirtomis povandeninio pasaulio paslaptimis, „Septyni pasaulio stebuklai“, padėsiantys įsigilinti į autentišką jų kilmę ir reikšmę visuomenei, „Pažintinė kelionė po Polinezijos salynus“, pasakojanti apie salų grupės kultūrą, papročius, augmeniją ir „Šaunieji gelbėtojai“ – edukacinė pamoka apie saugų elgesį bei pavojus, tykančius vandenyje.
Edukacines pamokėles vedame įvairių klasių moksleiviams, o jų turinį pritaikome pagal grupės amžių, aktyvumą ir poreikius. Užsiėmimų metu grupes prižiūri ne tik mokytojai, bet ir profesionalūs gelbėtojai, kurie budi prie kiekvieno baseino ir nusileidimo takelio.
Tad jei norite, kad vaikai ne tik išbandytų smagias vandens parko atrakcijas, bet ir sudalyvautų edukacinėje programoje, kuri ugdo kritinį mąstymą, skatintų vaizduotę, kūrybiškumą ir plečia akiratį, mielai suorganizuosime pamokėlę ar ekskursiją moksleiviams neeilinėje aplinkoje.

 

Apsilankę parke moksleiviai galės išgirsti pamokėlę:

 NAUJA! Maitinkimės sveikiau!

Ruduo – pats geriausias metas aprūpinti savo organizmą natūraliais vitaminais ir mineralais. Vaisiai ir daržovės – nepamainomas vitaminų šaltinis! Kaip matintis, kad netrūktų energijos, jėgų ir geros nuotaikos? Linksma ir žaisminga edukacinė programa apie sveiką mitybą padės moksleiviams išmokti maitintis ne tik skaniai, bet ir sveikai!

NAUJA! Kalbame itališkai

Italija – nuostabi šalis, nei vieno nepaliekanti abėjingo. O italų kalba laikoma viena gražiausių ir skambiausių pasaulio kalbų. Išmokus italų kalbą daug lengviau pereiti mokytis kitų romanų kalbų. Jei esate pradėję mokytis italų, išmokti prancūzų ar ispanų kalbą tampa daug lengviau. Siūlome nieko nelaukti ir susipažinti su viena seniausių Europos kalbų!

Jūrų paslaptys.

Pristatome Jums atnaujintą, aktyvią edukacinę pamokėlę – Jūrų paslaptys. Jūra tikrai slepia begalę mitų ir nepaaiškinamų paslapčių, kurių nepajėgia atskleisti net pažangiausios šiuolaikinės technologijos.  Tad kviečiame pasinerti ir Jus į šių stebuklų pasaulį ir susipažinti su jau legendomis apipintais mitais. Tai padaryti  bus dar smagiau, nes programos metu turėsite surasti tam tikras Jums paslėptas užuominas, kurios ir supažindins Jus su jau šimtmečius nepaaiškinamais mitais.

Kelionė į Polineziją.

Ar norėtumėt aplankyti šalį, kur visada šilta ir šviečia saulė? O gal norėtumėt susipažinti su jos egzotiška gamta, vietine kultūra bei papročiais? Išmokti įspūdingo, agresyvaus ištatuiruotų maorių karo šokio „Haka“, nuo kurio tavo priešininkams virpėtų blauzdos?

Šaunieji gelbėtojai

Jeigu nežinote, kaip reikia saugiai elgtis vandenyje, „Vichy“ vandens parke dirbantys sertifikuoti gelbėtojai ateis Jums į pagalbą.

Daugiau informacijos apie edukacines pamokėles rasite čia:

Edukacinės programos

 

Saugumas. Vandens parke nuolatos dirba 18 profesionalių gelbėtojų, kurie budi prie kiekvieno baseino ir nusileidimo takelio.

 

 Mūsų pasiūlymai:

 Paslauga Kaina
 Visos pramogos (neriboto laiko pramogų zonos bilietas + batutas) 13,00 €
 Maistas (mėsainis + Coca-Cola arba vištienos „Nugget’s“ + Coca-Cola) 3,50 €
 Edukacinė programa  1 €
 Bilietas lydinčiam mokytojui (grupėms nuo 10 vaikų)  0,50 €
 Druskų kambarys lydinčiam mokytojui (30 min. seansas) Nemokamai