Menu

Įvairių pramogų jūra ir smagiausių įspūdžių vandenynas! Tokią dienos stovyklos programą, su patyrusių gelbėtojų ir animatorių priežiūra Jūsų vaikų pavasario atostogoms siūlo „Vichy“ vandens parkas Vilniuje. Vaikų stovykloje laukia įvairios atrakcijos: maudynės, elgesio vandenyje pamokos, profesionalių gelbėtojų plaukimo pamokėlės, nusileidimų vandens atrakcionais greičio varžybos, komandiniai žaidimai, orientacinės varžybos, šokių pamokos, kūrybinės dirbtuvės, išvyka į kino teatrą ir daug kitų pramogų!

Visus mažuosius smalsuolius kviečiame į pramogų ir žinių kupiną kelionę po egzotiškąją Polineziją! Tai pavasario ir vasaros vaikų stovykla su turininga, aktyvia ir laaabai smagia programa, į kurią įeina plaukimo pamokos, komandiniai žaidimai, orientacinės varžybos, išvykos į kino teatrą, „Delfi“ sporto centrą ir begalė kitų užsiėmimų. Stovyklos metu su vaikais dirba profesionalūs gelbėtojai ir animatoriai, tad galite būti tikri, kad jūsų vaikai ne tik gerai praleis laiką, bet ir išmoks tinkamo elgesio vandenyje, komandinio darbo, bus ugdomas jų kūrybiškumas.
Šiai vasarai paruošėme dvi programas – gelbėtojų ir talentų stovyklą. Praleidę visą pamainą mūsų stovykloje mažieji gaus vieną iš apdovanojimų šauniausio gelbėtojo arba super talento medalį.
„Vichy“ vaikų stovykla – pramogos, kurios padeda geriau pažinti pasaulį!

Šį pavasarį siūlome stovyklos programą „Pavasario stovykla“.

Stovykla vyks šių metų balandžio 3 – 6 d. 

Laikas: kiekvieną dieną nuo 7:45 – 17:30 val.

Kaina: 1 diena – 30 eur; 4 dienos – 120 eur.

Į stovyklą priimami vaikai nuo 6 iki 13 metų.

Išankstinė rezervacija bei detalesnė informacija:

Vietų skaičius ribotas! Skubėkite registruotis!

Atsisiųskite prezentaciją (PDF)