Menu

Pirtys nuo seno laikomos šventa vieta, kurioje ne tik atliekamos sveikatingumo procedūros, bet ir atgaivinama siela. Savo lankytojams siūlome net 3 pirčių zonas, kuriose rasite viską, ko reikia kokybiškam poilsiui ir atsipalaidavimui.

Pirmajame aukšte esančioje Atviroje pirčių zonoje rasite 2 pirtis  – „Aratika“ ir „Kaukura“. „Aratika“ – turkiška pirtis, itin pamėgta tų, kam sunku ištverti didesnį karštį. Švelnių garų dėka pirtyje galėsite atlikti įvairius kvėpavimo ritualus, kurie ne tik veiks kaip meditacinė priemonė, bet ir išvalys jūsų kvėpavimo takus, odą. „Kaukura“ – rusiška garinė pirtis, kurioje vyrauja gan aukšta, 60–80 °C temperatūra. Drėgnas šios pirties karštis puikiai pašalina susikaupusį nuovargį ir suteikia energijos, todėl „Kaukura“ idealiai tiks ieškantiems atokvėpio po sunkios dienos.

Trečiame aukšte kviečiame apsilankyti „Lava“ ir „Bora Bora“ zonose, kuriose vyrauja tikra pirčių įvairovė (rusiška pirtis, turkiška pirtis, suomiška pirtis, infraraudonųjų spindulių pirtis). „Lava“ pirčių zonoje įrengtos net 5 skirtingos pirčių erdvės: nuo dykumos karštį primenančios „Sausros Havajuose“ iki debesų jūra apgaubiančio „Taičio rūko“, o norinčių atsigaivinti ir patirti tikrąją egzotiką laukia sniego kambarys bei tropikų dušas. „Bora Bora“ kompleksą sudaro turkiškos ir rusiškos pirtys bei sauna „Vaitapės saulė“. Čia taip pat įrengtas baras „Shaka“ bei ramybės ir balto smėlio paplūdimio nuotaiką nešanti sūkurinė vonia.

„Lava“ ir „Bora Bora“ zonose kas valandą atliekamos pirčių procedūros, tokios kaip vanojimas, masažai, kūno įtrynimai, aromaterapija ir pan. Tad jei norite pirtimis pasimėgauti visu 100 procentų, siūlome nieko nelaukti bei leistis į ramybės ir malonių pojūčių kupiną kelionę. Juk jūsų kūnas nusipelnė geriausio!