Pixel

Menu

Bernvakaris ar mergvakaris – tai žodžiai, po kuriais slepiasi beprotiškos linksmybės. Tai puiki proga paskutinį kartą prieš vestuves pasilinksminti iš visos širdies! „Vichy” vandens parkas kviečia šią šventę švęsti nuolatinės vasaros ir pramogų oazėje!

Būsimų jaunikių ir jų draugų kompaniją papildys du žavūs gyvenimo gelbėtojai arba gelbėtojos, kuriems jaunieji turės įrodyti, jog yra pasiruošę ištekėti ar vesti. O tai bus tikrai nelengva užduotis – juk mūsų šventės kompanionai linksmiems vakarėliams sako TAIP, o vedybiniam gyvenimui – griežtą NE! Gyvenimo gelbėtojai nekantriai jūsų laukia ir yra paruošę daugybę staigmenų, kurios jaunuosius nukels į vaikystės išdaigų prisiminimus, patikrins atkaklumą, atmintį, improvizacinius sugebėjimus ir dar daug kitų užduočių, paruoštų specialiai Jums. Žinoma, neapsieisime ir be „priesaikos“, kurios sąlygos laikomos didžiausioje paslaptyje…

Tokio vakarėlio jūs tiesiog negalite atsisakyti! Paverskite šią dieną į linksmas, karštas, pilnas įspūdžių atostogas, kurių niekuomet nepamiršit. Trumpam palikite visus vedybinius rūpesčius ir pasinerkite į vandens pramogų pasaulį!