Pixel

Menu

Apsilankę parke moksleiviai
galės išgirsti pamokėlę:

Jūrų paslaptys.

Pristatome Jums atnaujintą, aktyvią edukacinę pamokėlę – Jūrų paslaptys. Jūra tikrai slepia begalę mitų ir nepaaiškinamų paslapčių, kurių nepajėgia atskleisti net pažangiausios šiuolaikinės technologijos.  Tad kviečiame pasinerti ir Jus į šių stebuklų pasaulį ir susipažinti su jau legendomis apipintais mitais. Tai padaryti  bus dar smagiau, nes programos metu turėsite surasti tam tikras Jums paslėptas užuominas, kurios ir supažindins Jus su jau šimtmečius nepaaiškinamais mitais.

Kelionė į Polineziją.

Ar norėtumėt aplankyti šalį, kur visada šilta ir šviečia saulė? O gal norėtumėt susipažinti su jos egzotiška gamta, vietine kultūra bei papročiais? Išmokti įspūdingo, agresyvaus ištatuiruotų maorių karo šokio „Haka“, nuo kurio tavo priešininkams virpėtų blauzdos?

Šaunieji gelbėtojai

Jeigu nežinote, kaip reikia saugiai elgtis vandenyje, „Vichy“ vandens parke dirbantys sertifikuoti gelbėtojai ateis Jums į pagalbą.

 

Saugumas. Vandens parke nuolatos dirba 18 profesionalių gelbėtojų, kurie budi prie kiekvieno baseino ir nusileidimo takelio.

Išsamesnė informacija (PDF)