Menu

Įvairių pramogų jūra ir smagiausių įspūdžių vandenynas! Tokią dienos stovyklos programą, su patyrusių gelbėtojų ir animatorių priežiūra Jūsų vaikų vasaros atostogoms siūlo „Vichy“ vandens parkas Vilniuje. Vaikų stovykloje laukia įvairios atrakcijos: smagios maudynės, elgesio vandenyje pamokos, profesionalių gelbėtojų plaukimo pamokėlės, nusileidimų vandens atrakcionais greičio varžybos, komandiniai žaidimai, šokių pamokos, kūrybinės dirbtuvės, išvyka į kino teatrą MULTIKINO ir DELFI SPORTO CENTRĄ bei daug kitų pramogų!

Rudens atostogų vaikų stovykla vyks  spalio 28 - lapkričio  1 d.

Stovyklos laikas: kiekvieną dieną nuo 8:30 iki 17:00 val.

Vaikų laukiame nuo jau 07:45, atsiėmimas iki 17:30 val.

 

Stovyklos kaina:

5 dienos 159 Eur
1 diena 39 Eur

Į stovyklą priimami vaikai nuo 6 iki 13 metų.

 

STOVYKLOS PROGRAMA (PDF)

Povandeninė Odisėja

Leiskite savo vaikams stovyklos metu pasinerti į povandeninę odisėją kanojų upėje! Tai tamsaus tunelio su kriokliu tyrinėjimas naudojant nardymo įrangą ir naro prožektorių.

Nėrimo metu vaikui suteikiama galimybė įveikti apie 100 metrų distanciją esant upės srovėms, sūkuriams ir kriokliams, suteikiantiems povandeninei odisėjai tikroviškumo ir ekstremalumo. Tamsaus tunelio tyrinėjimo metu naudojamas naro prožektorius. Povandeninė odisėja kuo tikroviškiau priartinama prie realių situacijų, veiksmų ir pojučių. Suteikiama galimybė apšviesti tunelyje imituojamą gyvūniją ir augmeniją, paliesti ją ir pajausti jog po vandeniu esantys daiktai suvokiami kitaip (yra arčiau ir didesni).

 

Teorija + pasiruošiamoji praktika: 1 val.

Povandeninė odisėja, nardymas: 20 min.

Kaina: 10 Eur.

Visiems išklausiusiems „Povandeninės odisėjos“ kursą įteiksime pažymėjimą!

Užpildykite šią užsakymo formą ir mes su Jumis susisieksime per 1 darbo darbo dieną :)

 

Pagrindinė informacija
Papildomos paslaugos
Tėvų kontaktinė informacija