Menu

Įvairių pramogų jūra ir smagiausių įspūdžių vandenynas! Tokią dienos stovyklos programą, su patyrusių gelbėtojų ir animatorių priežiūra Jūsų vaikų žiemos atostogoms siūlo „Vichy“ vandens parkas Vilniuje. Vaikų stovykloje laukia įvairios atrakcijos: smagios maudynės, elgesio vandenyje pamokos, profesionalių gelbėtojų plaukimo pamokėlės, nusileidimų vandens atrakcionais greičio varžybos, komandiniai žaidimai, kūrybinės dirbtuvės, išvyka į kino teatrą MULTIKINO bei daug kitų pramogų!

Žiemos vaikų stovyklos vyks:  vasario 13  - 17 d.

Laikas: kiekvieną dieną nuo 7:45 - 17:30 val.

Į kainą įskaičiuota: 3 maitinimai, pramogos vandens parke, profesionalių gelbėtojų plaukimo pamokos, bilietas į MULTIKINO.

Stovyklos kaina:

5 dienos 249 Eur
1 diena 55 Eur

Atvedus 2 vaikus, arba jei vaikas lanko kelias stovyklos pamainas, taikome 10% nuolaidą.

Stovyklos pamainos

Pamaina Programa Data
I Žiemos stovykla Vasario 13 – 17 d.

Į stovyklą priimami vaikai nuo 6 iki 13 metų.

 

ŽIEMOS STOVYKLA (PDF)

Užsakymas

  • Teiraukitės tel. +370 650 27314 (darbo dienomis 9-17 val.), gimtadienis@vandensparkas.lt arba užpildykite užsakymo formą.

Povandeninė Odisėja

Leiskite savo vaikams stovyklos metu pasinerti į povandeninę odisėją kanojų upėje! Tai tamsaus tunelio su kriokliu tyrinėjimas naudojant nardymo įrangą ir naro prožektorių.

Nėrimo metu vaikui suteikiama galimybė įveikti apie 100 metrų distanciją esant upės srovėms, sūkuriams ir kriokliams, suteikiantiems povandeninei odisėjai tikroviškumo ir ekstremalumo. Tamsaus tunelio tyrinėjimo metu naudojamas naro prožektorius. Povandeninė odisėja kuo tikroviškiau priartinama prie realių situacijų, veiksmų ir pojučių. Suteikiama galimybė apšviesti tunelyje imituojamą gyvūniją ir augmeniją, paliesti ją ir pajausti jog po vandeniu esantys daiktai suvokiami kitaip (yra arčiau ir didesni).

Teorija + pasiruošiamoji praktika: 1 val.

Povandeninė odisėja, nardymas: 20 min.

Kaina: 20 Eur.

Visiems išklausiusiems „Povandeninės odisėjos“ kursą įteiksime pažymėjimą!

Užpildykite šią užsakymo formą ir mes su Jumis susisieksime per 1 darbo darbo dieną :)

 

Pagrindinė informacija
Papildomos paslaugos

Tėvų kontaktinė informacija