Menu

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir dalyvauk žaidime, kuriame gali laimėti unikalų NAPSIE pagalvių komplektą!

Dalyvauti paprasta: užsiregistruok puslapyje arba užpildyk žaidimo anketą čia pat atvykęs į parką! Laimėtoją informuosime lapkričio 5 d., gal tai būsi tu?

 

TAISYKLĖS IR SĄLYGOS

Žaidimo organizatorius: UAB „Vandens parkas“, valdantis VICHY vandens parką (toliau – Organizatorius).

Žaidimas vyksta: 2019 m. rugsėjo 5 d. – 2019 m. lapkričio 4 d.

Žaidimo nugalėtojas išrenkamas 2019 m. lapkričio 5 d.

Žaidimo prizas: pagalvių komplektas (2 vnt.).

 

  • Žaidime dalyvauja asmenys, 2019 m. rugsėjo 5 d. – 2019 m. lapkričio 4 d., užsisakę „Vichy“ vandens parko naujienlaiškį internetu arba prie kasų. Kiekvienas žaidime dalyvaujantis asmuo, sutinka, kad jam laimėjus Žaidimo prizą, Organizatorius su juo susisieks nurodytų el. paštu ir gali viešai paskelbti jo vardą VICHY vandens parko „Facebook“ paskyroje.
  • Žaidime dalyvaujantys asmenys sutinka, kad registracijos metu užpildytoje formoje jų nurodytus asmens duomenis (vardas, pavardė, el. paštas) Organizatoriai tvarkys šio žaidimo organizavimo ir laimėtojų nustatymo tikslais.
  • Žaidime dalyvaujantiems asmenims iš anksto sutikus, kad nurodyti asmens duomenys (vardas, pavardė, el. pašto adresas) gali būti tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais. Atšaukti savo sutikimą galiu el. paštu: info@vandensparkas.lt arba telefonu: (8 5) 211 1115  arba galiu atsisakyti naujienlaiškiuose nurodytu būdu, paspaudęs nuorodą „Atsisakyti“ ar pan.).
  • Pasibaigus žaidimui, iš visų žaidimo dalyvių atsitiktine tvarka bus išrinktas žaidimo laimėtojas. Žaidimo laimėtojo vardas ir pavardė gali būti paskelbti VICHY vandens parko socialinio tinklo Facebook paskyroje. Su laimėtojau bus asmeniškai susisiekta per 3 d.d. nuo laimėtojo paskelbimo datos registracijos metu nurodytu elektroninio pašto adresu.
  • Žaidime negali dalyvauti jaunesni nei 16 (šešiolikos) metų asmenys. Jaunesnis nei 18 metų asmuo, registruodamasis dalyvauti žaidime patvirtina, kad turi tėvų ar rūpintojų sutikimą dėl dalyvavimo žaidime bei Jūsų asmeninės informacijos mums atskleidimo. Pastebėjus sukčiavimo atvejus, Organizatorius pasilieka teisę be atskiro įspėjimo išbraukti dalyvį iš žaidimo dalyvių sąrašo.
  • Organizatoriai pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti žadimo taisykles ir apie tai paskelbdamas tinklapyje, adresu www.vandensparkas.lt
  • Žaidime negali dalyvauti UAB „Vandens parkas” darbuotojai bei jų šeimos nariai.
  • Nepavykus susisiekti su žaidimo laimėtoju per 14 kalendorinių dienų nuo žaidimo laimėtojo išrinkimo dienos ar neatsiėmus prizo per 14 kalendorinių dienų nuo žaidimo laimėtojo išrinkimo dienos, prizo laimėtojas praranda teisę į prizą.
  • Žaidime dalyvauja kiekvienas užsisakęs naujienlaiškį internetu arba „Vichy“ vandens parko kasose.
  • Prizas į pinigus nėra keičiamas.