Menu

Kol vieni svajoja apie vasarą ištisus metus, kiti čiumpa maudymosi aprangą, gerą nuotaiką ir keliauja į „Vichy“ vandens parką! Čia jus pasitiks Polinezijos salų atmosfera ir gausybė veiklų, subalansuotų visai šeimai. Pavargusių po dienos darbų ir ieškančių atsipalaidavimo lauks modernios sūkurinės vonios, baras vandenyje ir baseinas, norinčius pasileisti į nepamirštamą nuotykį vandenyno bangomis vilios lankytojų pamėgtos vandens pramogos – „Delfinų jūra“ ir „Kanojų upė“, o mažiesiems paruošėme specialią vaikų žaidimų aikštelę su egzotiškais ir įtraukiančiais atrakcionais, kurių vandens sroves jie galės reguliuoti patys.

Didžiausi išbandymai laukia adrenalino gerbėjų, kuriems įrengti 9 vandens atrakcionai ir nusileidimo takeliai, savo ilgiu prilygstantys net 3 Vilniaus televizijos bokštams. Greitis, įspūdingi posūkiai ir kraują stingdantys pojūčiai – tai iššūkis, kurį priėmęs vieną kartą, jam neabejotinai pasiryši ir vėl. „Morėjos vulkanas“, kuriame pasieksite net 60 km / val. greitį, 152 metrų ilgio „Fidžio viesulas“ ir populiarusis „Maorių klyksmas“, leidžiantis patirti nesvarumo būseną – tik dalis mūsų siūlomų atrakcionų, sukurtų ieškantiems ekstremalaus laisvalaikio praleidimo būdo.

Tad jei jaučiate, kad jūsų kasdienybėje trūksta spalvų ir norite į pramogas nerti stačia galva, neieškokite jų toli – „Vichy“ vandens parkas atviras visiems, norintiems švęsti ir pramogauti!