Menu

Moksleivi – ar jau esi nučiuožęs?! Griebk savo klasės draugus ir pasinerk į tikrą nuotykių kelionę „Vichy” vandens parke!

Tavęs laukia net 9 unikalūs vandens atrakcionai: didžiulis greitis, įspūdingi posūkiai ir net 946,6 metrai čiuožimo valtele! Adrenaliną semsi pilnomis saujomis!

Ar norėtum bėgti vandens paviršiumi? Manai, tai nerealu? Klysti! Šok į vandens burbulą  ir vartykis, bėgiok, vaikščiok vandens paviršiumi visiškai nesušlampant.

Nori daugiau? Leiskis pasroviui 137 metrų ilgio „Kanojų upe", nedvejodamas nerk į bangas „Delfinų jūroje”, burbuliuok 2 sukūrinėse voniose arba gaudyk garą 2 pirtyse!

Saugumas. Vandens parke nuolatos dirba 15-18 profesionalių gelbėtojų, kurie budi prie kiekvieno baseino ir nusileidimo takelio.

Leiskis į nepakartojamą pramogų kelionę kartu su klasės draugais!

 

Apsilankę parke moksleiviai galės išgirsti edukacinę programą:

Naujieji 7 pasaulio stebuklai

Turbūt visi esame girdėję apie Septynis pasaulio stebuklus, kuriuos sudaro Cheopso piramidė, Kabantieji Babilono sodai, Artemidės šventykla Efese, Dzeuso skulptūra Olimpijoje, Halikarnaso Mauzoliejus, Rodo kolosas ir Aleksandrijos žiburys. Tačiau ar visi esame girdėję apie Naujuosius septynis pasaulio stebuklus? Naujieji septyni pasaulio stebuklai - įspūdingiausių šiuolaikinio pasaulio statinių sąrašas, alternatyvus Septyniems seniesiems pasaulio stebuklams.

Maitinkimės sveikiau!

Ruduo – pats geriausias metas aprūpinti savo organizmą natūraliais vitaminais ir mineralais. Vaisiai ir daržovės – nepamainomas vitaminų šaltinis! Kaip matintis, kad netrūktų energijos, jėgų ir geros nuotaikos? Linksma ir žaisminga edukacinė programa apie sveiką mitybą padės moksleiviams išmokti maitintis ne tik skaniai, bet ir sveikai!

Jūrų paslaptys

Pristatome Jums atnaujintą, aktyvią edukacinę pamokėlę – Jūrų paslaptys. Jūra tikrai slepia begalę mitų ir nepaaiškinamų paslapčių, kurių nepajėgia atskleisti net pažangiausios šiuolaikinės technologijos.  Tad kviečiame pasinerti ir Jus į šių stebuklų pasaulį ir susipažinti su jau legendomis apipintais mitais. Tai padaryti  bus dar smagiau, nes programos metu turėsite surasti tam tikras Jums paslėptas užuominas, kurios ir supažindins Jus su jau šimtmečius nepaaiškinamais mitais.

Kelionė į Polineziją

Ar norėtumėt aplankyti šalį, kur visada šilta ir šviečia saulė? O gal norėtumėt susipažinti su jos egzotiška gamta, vietine kultūra bei papročiais? Išmokti įspūdingo, agresyvaus ištatuiruotų maorių karo šokio „Haka“, nuo kurio tavo priešininkams virpėtų blauzdos?

Šaunieji gelbėtojai

Jeigu nežinote, kaip reikia saugiai elgtis vandenyje, „Vichy“ vandens parke dirbantys sertifikuoti gelbėtojai ateis Jums į pagalbą. Jie papaskos, kaip teisingai elgtis prie vandens telkinių ir kaip suteikti pirmąją pagalbą nelaimės atveju.

 

Daugiau informacijos apie edukacines programas rasite čia:

Edukacinės programos

 

 

 

 

Pramogas galima suderinti su žiniomis! Iš kur tai žinome? Nes esame paruošę ne vieną edukacinę programą moksleiviams, kurių metu jų laukia pažintis su geografija, istorija, sportu ir mistišku vandens mokslu.

„Vichy“ vandens parko specialiai paruoštos edukacinės pamokėlės aktyvios ir įtraukiančios, o rinktis galėsite net iš 5 skirtingų temų. 

Atnaujinome populiariausias ir labiausiai moksleivių pamėgtas edukacines. Tai „Jūrų mitologija“ su intriguojančiomis ir iki šių dienų neištirtomis povandeninio pasaulio paslaptimis, „Kelionė į Polineziją“, pasakojanti apie salų grupės kultūrą, papročius, augmeniją ir „Šaunieji gelbėtojai“ – edukacinė pamoka apie saugų elgesį bei pavojus, tykančius vandenyje.

Edukacines pamokėles vedame įvairių klasių moksleiviams, o jų turinį pritaikome pagal grupės amžių, aktyvumą ir poreikius.

Saugumas. Užsiėmimų metu grupes prižiūri ne tik animatoriai. Vandens parke dirba profesionalūs gelbėtojai, kurie budi prie kiekvieno baseino ir nusileidimo takelio.

Tad jei norite, kad vaikai ne tik išbandytų smagias vandens parko pramogas, bet ir sudalyvautų edukacinėje programoje, kuri ugdo kritinį mąstymą, skatintų vaizduotę, kūrybiškumą ir plečia akiratį, mielai pravesime pamokėlę moksleiviams išskirtinėje aplinkoje.

 

Mūsų pasiūlymai moksleivių grupėms (min. 10 vaikų):

 Paslauga Kaina
 Neriboto laiko pramogų zonos bilietas 17,00 €
Maistas Pasirinktinai:(Gruzdintos vištienos juostelės, traškios bulvių skiltelės, BBQ – majonezo padažas + coca-cola / multivitaminų sultys)

(Vištienos kepsneliai Nuggets, bulvytės fri, daržovės + coca-cola / multivitaminų sultys) /

(Gruzdintos dešrelės, bulvytės fri, daržovės, pomidorų padažas + coca-cola / multivitaminų sultys)

6,90 €
 Edukacinė programa  1 €
 Bilietas lydinčiam mokytojui (grupėms nuo 10 vaikų) Nemokamai
 Suteiksime chalatą ir rankšluostį apsilankymui lydinčiam mokytojui Nemokamai

 

Registruokite moksleivių grupę iš anksto: telefonu +370 650 27314 (darbo dienomis nuo 9.00 iki 17.00 val.) arba el.paštu gimtadienis@vandensparkas.lt