Menu

Jei norite, kad apsilankymas „Vichy“ vandens parke būtų išties tobulas, jį privalo vainikuoti SPA. Tai duoklė pavargusiam, kasdienių rūpesčių užguitam kūnui bei geriausias būdas išvalyti mintis… Trečiame vandens parko aukšte rasite net 2 masažo salonus, kuriuose siūlomos procedūros padės atgauti sielos ir kūno pusiausvyrą.

Grožio ir procedūrų centras „Viva SPA“ – tai netikėčiausių pojūčių jūra išsiilgusiems įvairovės. Čia jūsų lauks masažai, druskų kambarys, soliariumas, egzotiškosios Kangalo žuvelės ir salono vizitinė kortelė – SPA kapsulė, kurioje derinami infraraudonieji spinduliai, aromaterapija, chromoterapija, garai, muzikos terapija, vandens srovės masažas, vitaminų, mineralų sistema bei vibromasažas.

Visai šalia įsikūręs ir „Turkiškas Hamamas“, nukelsiantis į pietvakarių Aziją, kur vyrauja kvapų, skonių ir magiškų prisilietimų harmonija. Šiame SPA galėsite užsisakyti viso kūno masažą, šveitimą ar įvyniojimą, o mes pasirūpinsime, kad jus suptų egzotiška, tačiau jauki ir atpalaiduojanti atmosfera.

Kada, jei ne dabar, skirti bent truputį laiko tik sau?