Menu

„Įvairių pramogų jūra ir smagiausių įspūdžių vandenynas! Tokią dienos stovyklos programą, su patyrusių gelbėtojų ir animatorių priežiūra Jūsų vaikų Velykinėms atostogoms siūlo „Vichy“ vandens parkas Vilniuje. Vaikų stovykloje laukia įvairios atrakcijos: maudynės, elgesio vandenyje pamokos, profesionalių gelbėtojų plaukimo pamokėlės, nusileidimų vandens atrakcionais greičio varžybos, komandiniai žaidimai, orientacinės varžybos, šokių pamokos, kūrybinės dirbtuvės, išvyka į kino teatrą MULTIKINO ir DELFI SPORTO CENTRĄ bei daug kitų pramogų!

Velykinė vaikų stovykla vyks šių metų balandžio  23-26 d. 

Laikas: kiekvieną dieną nuo 7:45 - 17:30 val.

Stovyklos kaina:

4 dienos 120 Eur
1 diena 35 Eur

 

Į stovyklą priimami vaikai nuo 6 iki 13 metų.

Stovyklos programa ir valgiaraštis

Povandeninė Odisėja

Leiskite savo vaikams stovyklos metu pasinerti į povandeninę odisėją kanojų upėje! Tai tamsaus tunelio su kriokliu tyrinėjimas naudojant nardymo įrangą ir naro prožektorių.

Nėrimo metu vaikui suteikiama galimybė įveikti apie 100 metrų distanciją esant upės srovėms, sukuriams ir kriokliams, suteikiantiems povandeninei odisėjai tikroviškumo ir ekstremalumo. Tamsaus tunelio tyrinėjimo metu naudojamas naro prožektorius. Povandeninė odisėja kuo tikroviškiau priartinama prie realių situacijų, veiksmų ir pojučių. Suteikiama galimybė apšviesti tunelyje imituojamą gyvūniją ir augmeniją, paliesti ją ir pajausti jog po vandeniu esantys daiktai suvokiami kitaip (yra arčiau ir didesni).

 

Teorinė dalis + pasiruošiamoji praktinė dalis: 1 val.

Povandeninė odisėja, nardymas: 20 min.

Kaina: 10 Eur.

 

Po pamokėlės, visi vaikai gaus pažymėjimą, kad yra išklausę „Povandeninės odisėjos“ kursą.

 

Užpildykite šią užsakymo formą ir mes su Jumis susisieksime per 1 darbo darbo dieną :)

 

Pagrindinė informacija
Papildomos paslaugos
Tėvų kontaktinė informacija